Vesipiibud

Vesipiip, Vesipiibud, süsi ja tubakas. Nõuanded, blogi.

Vesipiibu tubakas

oktoober 19, 2009

Millised vesipiibu tubaka brändid on parimad.

Praegu Eestis saadaolevatest on parimad Bigg Steam Stones ja Al Fakher.vesipiibu tubakas

Tubakat nagu kõike muudki vesipiibuga seonduvat on kõige soodsam tellida internetist. Parim koht selleks asub siin – Vesipiibu tubakas

Tellida ei saa alla 18 aasta vanused isikud, sest tubakatoodete müük on neile seadusega keelatud. Vesipiibu tubaka tellimisel internetist tuleb lisaks nimele sisestada ka oma isikukood ning tellimus läheb töösse alles pärast andmete õigsuse kontrollimist rahvastikuregistrist.

Miks on klassikaline vesipiibu tubakas Eestis nii kallis?

Eestis kehtib tubakatoodetele aktsiisimaks, mis hetkel on 32€ ühe kg kohta, ehk 1,92€ ühe 50 grammise paki kohta. Näiteks Egiptuses tubakaaktsiis puudub ja sellega seoses on seal ka hinnad sellised nagu nad seal on – Eesti rahas 0,12€ 50g paki eest ja 0,51€ 250g paki eest. Lohutuseks niipalju, et Egiptuses siseturule toodetud pakid ei sisalda reaalsuses 50 ja 250 grammi tubakat vaid ligi poole vähem. Siiski jääb hinnavahe tohutuks.

Klassikalise vesipiibu tubaka hinnale avaldab suurt mõju see, et aktsiisi arvutatakse kaalu, mitte mahu pealt. Kui tavaline suitsetamistubakas sisaldab 100% tubakat ja on väga kuiv ning sellega seoses kerge, siis vesipiibutubakas sisaldab 70% vedelikku, mis muudab ta väga raskeks.rolex replica watches

Maksuvabalt tohib Eestisse tuua 50g suitsetamistubakat.

Tubakataim (ladina keeles: Nicotiana) kuulub laialeheliste perekonda ja maavitsalaste sugukonda ning on pärilt Lõuna – ja Põhja Ameerikast.

Klassikaline vesipiibutubakas koosneb 30% tubakataimest ja 70% maitsestatud glükoosisiirupist. Kuna selline kooslus ise ei põle, siis on teda tarvis kuumutada, milleks kasutatakse spetsiaalset vesipiibu sütt. Söest ja selle kasutamisest saab lugeda lähemalt selle blogi vasakul veerus asuvatest postitustest.

Klassikaline vesipiibutubakas sisaldab (reeglina) 0,5% nikotiini ja 0% tõrva.

Õnneks on nüüd eestis saadaval vesipiibu tubaka tulevik, ehk Bigg Steam Stones aurukivid, mis ei sisalda tubakat.

Lühikese ajaga on nad  maailmas väga populaarseks saanud.

Valmistatud Saksamaal.rolex sea dweller replica uk

Ei sisalda mingilgi määral tubakat, nn “suits” pole tegelikult suits vaid hästi maitsestatud veeaur.replica watch free shipping

“Suits” on väga tummine ning tihe, aga kerge ning hea maitsega, täpselt samasugune (mõned ütlevad et isegi parem) kui tavalisest vesipiibu tubakast pärilt toss.

Tegemist on põhimõtteliselt elektroonilise sigareti analoogiga vesipiipude maailmas – puuduvad kõik tervist kahjustavad komponendid, aga fiiling on sama.